آخرین خبرها

تاکید شهردار اهواز بر پیگیری جمع آوری معضل نخاله های سطح شهر در پنجمین جلسه ستاد استقبال از بهار

  پنجمین جلسه ستاد استقبال از بهار با حضور شهردار اهواز، محمودی رییس شورای شهر، دغاغله، سراج، شیشه گری و شانه سازان اعضای شورای شهر، معاونین شهردار، مدیران مناطق و معاونین عمرانی مناطق آغاز شد.

 شهردار اهواز در این جلسه بر تعامل مناطق با شرکت آبفا و برگزاری جلسات با این نهاد در راستای پیگیری تعهداتی که آبفا نسبت به روکش آسفالت پس از انجام پروژه ها در سطح مناطق و محلات دارد، تاکید کرد.

امینی با بیان اولویت های شهرداری در آستانه سال نو بر رسیدگی به محلات کم برخوردار گفت: لکه گیری ، روکش آسفالت و توجه به کیفیت آسفالت در این مناطق و محلات حتما مدنظر قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری جلسه با معاون عمرانی استاندار در خصوص حل معضل نخاله های سطح شهر عنوان کرد: پیرو جلسه با استانداری خوزستان و تعهد دستگاهها و سازمان های مختلف در  خصوص مشارکت در جمع آوری نخاله ها به مجریان پروژه جمع آوری نخاله های سطح شهر در راستای پیگیری این مسئله با مشارکت نهادهای متعهد دستورات لازم را صادر کرد.

شهرداراهواز در پنجمین جلسه ستاد استقبال از بهار همچنین خطاب به مدیران مناطق در خصوص پیگیری نصب المان های موقت نوروزی در سطح شهر، گلکاری، اطلاع رسانی و فضاسازی در خصوص جمع آوری نخاله، لکه گیری و تعویض جداول فرسوده، رنگامیزی جداول، آماده سازی روشنایی پارکها و معابر، رسیدگی به فضای سبز، ریسه بندی ویژه نیمه شعبان و چراغانی سطح شهر تاکید کرد.

امینی در پایان با توجه به حساس بودن مسئله جمع آوری نخاله ها در سطح شهر و ضرورت رسیدگی به این امر از شهروندان اهوازی خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه باشهرداری همکاری کرده و موارد تخلف را به شهرداری منطقه گزارش دهند.

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

همچنین ببینید

پیام شهروندی شهرداری اهوازز رونمایی از اپلیکشن جمع آوری زباله

نرم افزار و‌اپلکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.