آخرین خبرها

تقدیر فرماندار اهواز از کارگردان برتر در چهلمین جشنواره تئاتر فجر

مسعود فلاحی روز چهارشنبه از مجتبی رستمی فر کارگردان نمایش “مرثیه ای بر قتل ژولیوس سزار” و کارگردان برتر اهل اهواز در چهلمین جشنواره تئاتر فجر تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت و به نقل از پایگاه خبری تجهیزنیوز،  فرماندار اهواز با اهدا لوح از این کارگردان برتر تقدیر کرد.

فلاحی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات رستمی فر و دیگر دست اندرکاران نمایش “مرثیه ای بر قتل ژولیوس سزار” کسب رتبه برتر و افتخار آفرینی در بخش های مختلف چهلمین جشنواره تئاتر فجر را تبریک گفت.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری، در چهلمین جشنواره تئاتر فجر که ۲۶ بهمن با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، نمایش مرثیه‌ای بر قتل ژولیوس سزار به کارگردانی مجتبیی رستمی فر تندیس بهترین کارگردانی، تندیس بهترین طراحی صحنه، تندیس بهترین طراحی حرکت، تندیس بهترین نور پردازی و تقدیر طراحی لباس را از آن خود کرد. همچنین شاهده خدادادی برای بازی در این نمایش کاندید بهترین بازیگری زن شد.

رستمی فر متولد ۱۳۶۵ اهواز حدود ۱۵ سال سابقه کارگردانی، نویسندگی و طراحی صحنه تئاتر دارد

درباره‌ی فخرالدین طاهرزاده

همچنین ببینید

بسیج نفت و گاز مارون، طرح نوین حفاظت از خطوط لوله و تاسیسات را اجرا کرد مهندس ناصری: با نگاه جهادی و روحیه انقلابی، رسالت تولیدی و مسئولیت اجتماعی خود را تحقق بخشیدیم

جلسه صبحگاهی فرمانده و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب به میزبانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.