آخرین خبرها

دستگیری عامل توهین و اهانت به شهروند مسجدسلیمانی در فضای مجازی

پی نوشت  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حمیدرضا بهاروند” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی مراجعه خانمی به پلیس فتا مسجدسلیمان و ارائه شکایت مبنی بر توهین و اهانت علیه او در فضای مجازی (واتساپ)، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

او افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و تخصصی یک متهم را در این ارتباط شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس فتا انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان گفت: متهم در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس به ارتکاب بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود را سرگرمی و وقت گذرانی عنوان کرد.

سرهنگ بهاروند با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: گاها کاربران فضای مجازی به گمان اینکه هیچ‌گاه شناسایی نمی‌شوند اقدام به توهین، افترا و نشر اکاذیب برای افراد حقیقی و حقوقی می‌کنند که این تصور غلطی است و رعایت اخلاق یکی از ضروریات استفاده از فضای مجازی است که کاربران باید به آن پایبند باشند و در صورت عدم توجه به آن مرتکب جرم شده‎اند و با کاربر خاطی برابر قانون برخورد خواهد شد.

درباره‌ی اعتدالی

همچنین ببینید

فراخوان جشنواره شعر ترکی آذری “ایران دل”

هم‌زمان با روز بزرگداشت حکیم نظامی گنجوی؛ اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.