آخرین خبرها

بازدید مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از عملیات حفاری در جزیره کیش

بازدید مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از عملیات حفاری در جزیره کیش

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از عملیات حفاری در جزیره کیش با کاربست دستگاه حفاری سنگین خشکی ۶۹  فتح بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران دکتر حمید رضا گلپایگانی مدیرعامل به همراه مدیران پروژه حفاری و شعبه کیش،  روسای حراست و مهندسی راه و ساختمان  چهارشنبه شب ( ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ) از روند عملیاتی حفاری و تکمیل طرح ۱۲+۱ چاه های گازی در بخش خشکی کیش بازدید به عمل آورد .

مدیر عامل در جمع کارکنان دستگاه ۶۹ فتح ضمن خدا قوت و  قدردانی از تلاش و زحمات بی وقفه مجموعه کارکنان گفت: با هدف ارتقاء سطح معلومات و دانسته های علمی کارکنان عملیاتی، برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزش تخصصی در تمام رشته های مرتبط با صنعت حفاری به ویژه کنترل فوران در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه استمرار فعالیت های سازمان مرهون تلاش مضاعف و جهادگونه‌ همکاران است، افزود: رضایتمندی شغلی و فراهم نمودن امکانات رفاهی اولویت‌ نخست  شرکت است و برنامه های سازمان در جهت فراهم نمودن‌ آرامش خاطر کارکنان‌، افزایش بهره وری و راندمان کار می باشد زیرا اعتقاد داریم منابع انسانی سرمایه اصلی سازمان و توجه به آنان  تحقق برنامه ها را شتاب می بخشد.

در این بازدید و دیدار صمیمی و چهره به چهره هر یک از کارکنان به بیان مشکلات و مسائل خود پرداختند که مدیرعامل در زمینه حل و فصل موارد طرح شده در چارچوب قوانین و مقررات شرکت توضیح داد.

گلپایگانی همچنین از نزدیک روند اجرایی پروژه ۱۲+۱ چاه گازی را در نشست با حضور مسئولان اجرایی پروژه بررسی و بر شتاب بخشی عملیات حفاری و تکمیل چاه ها در این موقعیت تاکید  و در جهت رفع موانع  دستورات لازم را صادر کرد .

مدیر عامل شرکت در ادامه در روز پنجشنبه ( ۲۸ بهمن ماه) از  سایت ۵  هکتاری، شعبه کیش و بندرگاه بازدید و با کارکنان نوبت روز دکل حفاری ۶۹ فتح دیدار و به گفت و گو نشست.

در ادامه برنامه دو روزه  کاری مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با مدیران و مسئولان محلی و مناطق آزاد جزیره کیش دیدار و در جمع کارکنان شعبه کیش  شرکت بر استفاده از توانمندی و امکانات موجود در این منطقه و بازاریابی برای ارائه خدمات فنی و تخصصی تاکید کرد.

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

همچنین ببینید

تصویب سه طرح راهبردی شرکت ملی نفت ایران در شورای اقتصاد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با مساعدت وزیر نفت و پیگیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.