آخرین خبرها

در راستای توسعه همکاری و هم افزایی تعاونی مصرف کارکنان شرکت فولاد اکسین: جلسه هم افزایی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تعاونی با مدیر اموراداری و منابع انسانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، ۶ دی ماه سال جاری جلسه تعاونی مصرف کارکنان با حضور مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره تعاونی مصرف کارکنان شرکت فولاد اکسین با واحد اموراداری و منابع انسانی این شرکت برگزار شد.

درابتدای این جلسه مدیرعامل تعاونی مصرف با توجه به فعالیت های تعاونی مصرف کارکنان که در نهایت به رضایت مندی خانواده فولاد اکسین  می انجامد: از زحمات و حمایت های مدیر اموراداری و منابع انسانی در تمامی زمینه ها تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه هیئت مدیره تعاونی ضمن تشریح و شفاف سازی عملکرد دوساله، خواستار هم افزایی و توسعه همکاری های فی مابین که باعث سودرسانی بیشتر به سهامداران می شود را بیان داشتند.

در ادامه مهندس محمدی، مدیر امور اداری و منابع انسانی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این واحد در ماههای گذشته انجام شد، ضمن تشکر از تشکیل جلسات ادواری بیان کرد: تعاونی از بدنه فولاداکسین می باشد که باعث اعتماد پرسنل گردید.

مدیر امور اداری و منابع انسانی همچنین  طرح و پیشنهادهایی جهت نوآوری در ارائه خدمات تعاونی با همکاری منابع انسانی را یادآور شد.

خاطر نشان می سازد، تعاونی مصرف مقرر است برای دریافت پیشنهادات، توسعه بیشتر و همکاری های مضاعف با مدیران شرکت جلسات ادواری برگزار نماید.

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

همچنین ببینید

انعقاد قرارداد فولاد اکسین خوزستان و شرکت مهندسی و توسعه گاز/انعقاد بزرگترین قرارداد نمایشگاه بیست و هفتم با ارزش مالی ۵۰۰ میلیون دلار

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.