آخرین خبرها

گزارش تصویری بازدید میدانی ٩ ساعت شهردار اهواز ومدیر آب فاضلاب از مسیرهای دفع آبهای سطحی

صبح امروز جمعه ۲۶ آذر رضا امینی شهردار اهواز از مسیرهای دفع آبهای سطحی در مناطق مختلف شهر به منظور جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی در بارش های پیش رو بازدید کرد.
در این بازدید که تا عصر و به مدت ۹ساعت به طول انجامید، شهردار اهواز از بلوار شهید هاشمی، بلوار دعبل خزاعی منطقه ۸، بلوار سیصددستگاه، منازل کوی طلاب ،صددستگاه، پیچوار، بلوار امام خمینی به سمت آهن فروشان، بهارستان، کیانشهر، زیرگذر کیان آباد و همچنین تعمیرگاه آتش نشانی به منظور بررسی تجهیزات از نظر آمادگی در هنگام بحران دیدن کرد.

شهردار اهواز همچنین به همراه فرماندار اهواز از پروژه لوله گذاری شهید هاشمی، منازل بعثت و ۲۵۴ دستگاه و خط عبوری علاج بخشی انتهای خیابان ۹ کوی رسالت بازدید کرد و در جریان وضعیت مناطق یاد شده برای مقابله با آبگرفتگی های احتمالی در زمان بارش های پیش رو قرار گرفت.

گفتنی است در این دیدار رئیس آبفای خوزستان، مدیران مناطق ۲، ۴ و ۸ ، رییس سازمان آتش نشانی و مجری پروژه آبهای سطحی شهردار را همراهی می کردند.

درباره‌ی محمود خواجوی

همچنین ببینید

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز گفت: به منظور افزایش سرعت در خدمات رسانی به شهروندان، برای اولین بار از آسفالت سرد در مرمت و بهسازی نوارهای حفاری و چاله های سطح شهر در معابر مناطق هشتگانه استفاده می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز گفت: به منظور افزایش سرعت در خدمات رسانی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.