آخرین خبرها

معاون انرژی سازمان پدافند غیر عامل کشور از سد و نیروگاه کارون ۳ بازدید کرد

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، “سید حمید صالحی” مدیر عامل سد و نیروگاه کارون ۳ در این بازدید به ارائه گزارشی از وضعیت موجود مجموعه سد و نیروگاه از قبیل : وضعیت شیراونی سنگی ناپایدار G2-M  و دره ی زنده بگور و اهمیت علاجبخشی این دو محدوده پرداخت.

“عبدالرحمن کشوری” معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز با بیان اینکه، حفاظت و صیانت از منابع انرژی، یکی از الزامات پایداری شبکه برق می باشد و باید در کشور به آن توجه ویژه شود،اظهار داشت: با توجه به تشکیل ارتش سایبری در کشورهای متخاصم و تشکیل پایگاه های سایبری در کشورهای جنوبی و شمالی کشور، توجه به این مهم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

در این بازدید بر ضرورت اجرایی شدن دو سند در خصوص طرح مطالعات پدآفند غیر عامل و رزمایش، بازدیدها و مرور دستورالعمل ۱۵ گانه و سند فی مابین و همچنین آموزش نظام مصون سازی سایبری و نظام مصون سازی زیستی که می بایست در سد و نیروگاه کارون ۳ اجرایی شود،بحث و گفتگو شد.

همچنین در مورد ضرورت علاجبخشی شیروانی سنگی G2-M  و دره ی زنده بگور و کمک جهت علاجبخشی آنها برای تامین پایدار انرژی در این نیروگاه تصمیماتی اخذ شد.

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

همچنین ببینید

پایان موفقیت آمیز بهره برداری آزمایشی ۳۰ روزه واحد ۲۵۰ مگاواتی بهینه سازی شده نیروگاه شهید عباسپور

پایان موفقیت آمیز بهره برداری آزمایشی ۳۰ روزه واحد ۲۵۰ مگاواتی بهینه سازی شده نیروگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.