آخرین خبرها

جلسه بررسی ظرفیت‌های درآمدی شهرداری اهواز با حضور شهردار و معاونین برگزارشد

جلسه بررسی ظرفیت‌های درآمدی شهرداری اهواز با حضور شهردار و معاونین برگزار و مواردی از جمله تعیین سقف بودجه پیشنهادی سال جدید در این جلسه مطرح شد.

به گزارش پایگاه رسانی شهرداری اهواز صبح روز یکشنبه ۱۶ آبان ماه جلسه بررسی ظرفیت‌های درآمدی شهرداری اهواز با حضور رضا امینی شهردار اهواز، معاونین شهردار و تعدادی از مسئولین برگزار شد.

در این جلسه موضوعاتی از جمله معوقات شهرداری، ظرفیت‌های حوزه شهرسازی، ظرفیت‌های بالقوه و منابع موجود برای شهرداری بررسی و جزییات پیشنهادی بودجه سال ۱۴۰۱ ارائه شد.

سیاست گذاری در حوزه درآمدها در بررسی جزییات بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ با محوریت ظرفیت سنجی، بررسی منابع جدید و معوقات شهرداری از دیگر بحث های اصلی این جلسه بود.

از دیگر مصوبات این جلسه می‌توان به بستن سقف بودجه سال جدید، تایید برخی از لوایح جدید درآمدی، پیش بینی معوقات مناطق، نظارت دقیق مناطق بر منابع درآمدی و معوقات از دیگر مصوبات این جلسه بود.

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

همچنین ببینید

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز گفت: به منظور افزایش سرعت در خدمات رسانی به شهروندان، برای اولین بار از آسفالت سرد در مرمت و بهسازی نوارهای حفاری و چاله های سطح شهر در معابر مناطق هشتگانه استفاده می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز گفت: به منظور افزایش سرعت در خدمات رسانی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.