خبر فوری

سرپرست آرامستان اهواز؛ آرامستان اهواز تا پایان سال ظرفیت تکمیل میشود/ انتقال فوت شدگان به باغ فردوس

به گزارش خبرنگارپی نوشت نیوز ، میثم ایل اسکندری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: دفن در آرامستان قدیمی اهواز نقشه کشی شده و برنامه ریزی شده و مهندسی شده نبود.

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری اهواز گفت: آرامستان قدیم اهواز با چالش کمبود فضای دفن مواجه و ظرفیت دفن در آرامستان قدیمی اهواز تمام شده است.

وی افزود: توسعه بهشت آباد قدیم اهواز به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی صورت گرفته و هیچ آینده ای هم ندارد.

خداحافظی آرامستان قدیمی/ کاسه صبر مردگان لبریز شد

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری اهواز تصریح کرد: بهشت آباد قدیم اهواز با چالش کمبود جا و ظرفیت دفن مواجه و ظرفیت آن تکمیل شده است.

اسکندری گفت: باغ فردوس با ۱۶۰ هکتار از سال ۷۳ ساخته شد اما هنوز دفن به صورت عمومی در آن صورت نگرفته و فقط در دوران کرونا فوتی های کرونایی‌ در آن دفن شدند.

وی ادامه داد: برنامه ها و سرمایه گذاری ما برای باغ فردوس است و برای بهشت آباد قدیم اهواز هیچ برنامه ای نداریم و به دستور شهردار اهواز دیگر توسعه داده نمی شود.

باغ فردوس مشکلات بهشت آباد قدیم را ندارد/ حل معضل دفن اموات در باغ فردوس اهواز

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری اهواز گفت: برنامه تفضیلی برای آرامستان باغ فردوس تهیه شده و معضلات بهشت آباد قدیم اهواز مثل تردد و ترافیک و پارک غیر اصولی خودروها در آرامستان باغ فردوس اهواز وجود ندارد.

اسکندری با اشاره به مشکلات آرامستان باغ فردوس اهواز و عدم استقبال مردم از آن، یادآور شد: برای حل این مسائل استانداری و شهرداری و سایر سازمان های مسئول پای کار بیایند.

وی افزود: برای سال ۱۴۰۱ در باغ فردوس سرمایه گذاری می کنیم و معضل دفن در سال آینده حل می شود.

تخصیص۳۰ آرامگاه خانوادگی در باغ فردوس اهواز/ بهشت آباد قدیم اهواز صاحب ون برقی شد

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری اهواز گفت: توسعه فضای سبز، تأمین روشنایی، اصلاح هندسی پل ورودی باغ فردوس و نوسازی محوطه‌سازی باغ فردوس و تعویض آنها در حال انجام شدن است.

اسکندری با بیان این که ۳۰ آرامگاه خانوادگی برای باغ فردوس در نظر گرفته شده است ، ادامه داد: به دستور شهردار اهواز ۴ دستگاه ون برقی ۱۴ نفره برای تردد مردم در بهشت آباد قدیم از سال ۱۴۰۱ تهیه شده است.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *